brožúry
digitálna tlač

digitálna tlačiareň - tlač brožúr

brožúry V1 - A4, A5, DL, Q

brožúra je produkt, ktorý má potlačené strany, väčšinou obojstranne a sú spojené dokopy väzbou. ponúkame väzbu V1, čo znamená spojenie dvoma spinkami (tak ako časopis). strany sú zohnuté na polovicu a v strede sú spinky.

pri tejto väzbe je dôležité, aby bol počet strán deliteľný 4. najmenšia brožúra je z ôsmich strán a sú to dva obojstranne vytlačené hárky, zohnuté a zospinkované. ak máš iba štyri strany, nevolaj to brožúra, ale skladačka - a to je iný produkt, lebo 4 strany nemusíme spinkovať, len poskladať.

brožúry môžu mať obálku z hrubšieho papiera a vnútorné strany z tenšieho papiera. my máme na brožúry pripravené 3 hrúbky papierov a to 150gr/m2 tenký papier, 250gr/m2 stredný papier a 350gr/m2 hrubý papier. aký papier použiť je závislé na počte strán (a trochu aj na veľkosti formátu). ak máš brožúru, ktorá má 40 a viac strán, vnútro musí byť na tenkom papieri, pretože potom sa strany nedajú pekne ohnúť a zospinkovať. ak máš okolo 20 strán, môžeš na vnútro dať aj stredne hrubý papier. pre počet strán 8,12,16 môže byť celá brožúra z hrubého papiera.

tlačíme brožúry aj na špeciálne papiere - štruktúrované, kreatívne, metalické a ekologické. väčšinou máme tieto papiere v hrubom prevedení, ale niektoré sú aj tenké, čo by sa dalo vhodne využiť na tlač brožúr.

grafiku na brožúru nám priprav tak, aby bolo PDF po jednej strane. poradie strán pre tlač je trochu komplikované, prvá s poslednou, druhá s predposlednou... atď, až sa príde do stredu. ale Ty sa s tým netráp. nechaj radšej všetko na nás. alebo ak by si sa chcel naučiť, ako správne vyradiť brožúru, radi Ti to ukážeme.

kalkulácia ceny

najprv si vyber veľkosť formátu, štandardný, pozdĺžny alebo štvorcový a potom zvoľ orientáciu na výšku alebo na šírku. obrázok s formátom sa zmení podľa výberu a pod ním sú uvedené rozmery v mm.

formát

?
0 x 0 mm

prepočítali sme všetky formáty.

aký je rozmer brožúr?
A3 brožúra sa nedá :-(
alebo majú pozdĺžny formát?
DL5 je 1/3 z A4
alebo sú brožúry štvorcové?
štvorcové sú krásne :-)
aká je orientácia?
ak je to štvorec, tak je to jedno ;-)
aký chceš papier?
označ len kategóriu. potom papier vyberieme dodatočne.
má byť obálka hrubšia?
vybraný papier je pre vnútorné strany
koľko strán má brožúra?
počet musí byť deliteľný 4
koľko kusov potrebuješ?
ak viac ako 300, tak to dáme radšej na ofset

0 € bez DPH

jednotková cena
bez DPH / ks
DPH
20%
celková cena
s DPH
máš pripravenú grafiku?
ideálne vo formáte PDF s presahmi a orezovými značkami

perfektné, už len vypíš svoje kontaktné údaje a odošli. hotovo!

email
zadaj adresu, kde Ti môžeme emailovať
mobil
napíš telefónne číslo, aby sme Ti mohli zavolať
kto si?
ak chceš, môžeš sa nám predstaviť
kde robíš?
zadaj názov spoločnosti

odoslaním súhlasíš s VOP + GDPR a basta ;-)

Liliana Lozettová - virtuálna manažérka digitálnej tlačiarne

a čo bude ďalej?

ak vyplníš formulár a odošleš objednávku, napíšem Ti email s potvrdením objednávky. na ten dáš Odpovedať (REPLY) a objednávku záväzne potvrdíš. ďalšia komunikácia už bude cez email, mobil alebo chat.

späť na hlavnú stránku

digitálna tlačiareň