digitálna tlač
Konica Minolta

Konica Minolta Bizhub PRO C1060L
Konica Minolta logo

my tlačíme na Konica Minolta bizhub PRO C1060L.

Konica Minolta bizhub PRO C1060L je digitálna farebná tlačiareň s pôsobivou rýchlosťou tlače až 60 farebných výtlačkov za minútu. výnimočná kvalita tlače zabezpečujúca jasnosť a presnosť s farebným rozlíšením tlače 1 200 x 1 200 dpi x 8 bit a s polymerizovaným tonerom Simitri® HD E.

pokročilá technológia spracovania farieb od spoločnosti Konica Minolta - S.E.A.D. IV, zabezpečuje absolútnu konzistenciu obrazu, frekvenčne modulované rastrovanie, stabilitu obrazu a nastavenie hustoty.

pôsobivá flexibilita použiteľných médií - pokročilý manažment médií umožňuje použitie papiera až do gramáže 300 g/m2, najmä vďaka vzduchovej predseparácií "air-assist". vstupná kapacita papiera až 4 250 listov umožňuje dlhé tlačové cykly bez prerušenia. bla bla bla ...

ďalšie múdre texty si môžeš prečítať priamo na www.konicaminolta.sk alebo radšej čítaj ďalej.

Konica Minolta Bizhub PRO C1060L

čo je dôležité?

že máme certifikát o farebnej zhode. ak sú obrázky v sRGB alebo Coated FORGRA39 a PDF obsahuje ICC profil, si v pohode a výtlačok bude farebne správny. preto vždy používaj ICC profily pri exporte a všetky obrázky konvertuj do Coated FOGRA39.

certifikát o farebnej zhode FORGRA39

výroba vizitiek na počkanie :-)

pozri si naše video, ako pripravíme, vytlačíme a narežeme vizitky. tá minútka práce, ktorú uvidíš, robíme denne. možno aj práve teraz.

potrebuješ ešte dnes, alebo tento týždeň tlačiť?

áno, chcem si urobiť kalkuláciu!