plagáty
digitálna tlač

digitálna tlačiareň - tlač plagátov

plagáty A3, A4, Q3, B1000, B700

vytlačíme plagáty v rozmeroch A3 alebo A4. väčšie plagáty ako sú A2, A1, A0 sú už na veľkoplošnú tlač, pretože ich rozmer je príliš veľký, na našej digitálnej tlačiarni ho nevieme vytlačiť. najväčšia šírka, ktorú vieme vytlačiť je 32 cm, ale zato dĺžka môže byť až 1 meter! to je plagát, čo?

preto ponúkame aj netradičné formáty B1000 a B700, ktoré sú dlhé buď 1 meter alebo 70 cm. sú to pozdĺžne formáty, ktoré môžu byť na šírku, ale asi lepšie na výšku. banner B1000 je svojou plochou väčší ako A2, to znamená, že reklamný odkaz môže byť rovnako veľký. iste, chce to však zaujímavú grafiku, ktorá sa pohrá s týmto pozdĺžnym formátom. a nakoniec môžem povedať, že atypickým rozmerom plagátu možno zaujmeš viac, ako obyčajným, ktorý každý pozná. skúsiš sa odlíšiť?

náklady na tlač bannerov B sú oveľa, oveľa, oveľa (áno, až o toľko) nižšie ako na veľkoplošnú tlač. môžeme ich vytlačiť stovky za rozumnú cenu, kdežto pri veľkoplošnej tlači sú to len desiatky. plagát A2 sa oplatí dať na ofset, ale počítaj s tým, že 200 ks minimálne. všetko Ti prerátame tak, aby bola cena výhodná.

a posledný rozmer plagátu, resp. takého plagátika je štvorec Q = 310 x 310 cm. aj to je pekné, lebo je to iné. keď si uvedomíme, že plagát lepíme väčšinou na stenu, tak môžeme vedľa seba naukladať viacero rôznych grafik na štvorcových plagátoch a konečný výsledok (ako mozaika) určite zaujme. a to chceme.

kalkulácia ceny

najprv si vyber veľkosť formátu, štandardný, pozdĺžny alebo štvorcový a potom zvoľ orientáciu na výšku alebo na šírku. obrázok s formátom sa zmení podľa výberu a pod ním sú uvedené rozmery v mm.

formát

?
0 x 0 mm

prepočítali sme všetky formáty.

aký je rozmer plagátov?
štandardný formát
skúšiš plagát na banner?
šírka 32 cm a dlžka max. meter
alebo štvorec?
mozaika plagátov vedľa seba
aká je orientácia?
ak je to štvorec, tak je to jedno ;-)
aký chceš papier?
označ len kategóriu. potom papier vyberieme dodatočne.
koľko plagátov potrebuješ?
ak viac ako 500, tak radšej na ofset

0 € bez DPH

jednotková cena
bez DPH / ks
DPH
20%
celková cena
s DPH
máš pripravenú grafiku?
ideálne vo formáte PDF s presahmi a orezovými značkami

perfektné, už len vypíš svoje kontaktné údaje a odošli. hotovo!

email
zadaj adresu, kde Ti môžeme emailovať
mobil
napíš telefónne číslo, aby sme Ti mohli zavolať
kto si?
ak chceš, môžeš sa nám predstaviť
kde robíš?
zadaj názov spoločnosti

odoslaním súhlasíš s VOP + GDPR a basta ;-)

Liliana Lozettová - virtuálna manažérka digitálnej tlačiarne

a čo bude ďalej?

ak vyplníš formulár a odošleš objednávku, napíšem Ti email s potvrdením objednávky. na ten dáš Odpovedať (REPLY) a objednávku záväzne potvrdíš. ďalšia komunikácia už bude cez email, mobil alebo chat.

späť na hlavnú stránku

digitálna tlačiareň